Розробка і реалізація проекту по реконструкції аміачної системи з її заміною на фреонову систему для пункту приймання молока і технологічних потреб загальною холодопродуктивністю 800 кВт із застосуванням системи утилізації тепла для отримання гарячої води. 

Установка цілорічного технологічного кондиціонування повітря для камери дозрівання і зберігання сирів загальною ємністю 4375 куб. м, загальна маса продукту, що зберігається - 563 т; холодопродуктивність установки - 110 кВт. 

Розробка і впровадження енергозберігаючої установки охолодження сироватки на базі фреонової водоохолоджуючої машини з використанням природного холоду, загальною холодильною потужністю 620 кВт. 

Камера зберігання молочної продукції загальною ємністю 943 куб. м, загальна маса продукту, що зберігаеться - 80 т; холодопродуктивність установки - 60 кВт. 

Дооснащення холодильної установки отримання крижаної води системою утилізації тепла конденсації загальною продуктивністю 1200 кВт. 

Установка технологічного кондиціонування повітря для камери попереднього охолодження плавлених сирів загальною холодопродуктивністю 20 кВт. 

Виконання комплексу робіт з виготовлення та монтажу холодильної установки для камери заморожування сиру загальною холодопродуктивністю 22 кВт. 

НОВИНИ
17
Продолжаются работы на плавучем кране "ЭКСПЕРТ 3"
Продолжаются работы на плавучем кране "ЭКСПЕРТ 3"