Про компанію Хладотехника

Підприємство « Хладотехника » засновано в 1991 р. Колектив підприємства нараховує більше 40 чоловік і складається з фахівців в області проектування , монтажу , пуско- налагодження і сервісного обслуговування систем комфортного кондиціонування і вентиляції в громадських будинках різного призначення , систем холодопостачання , технологічного кондиціонування та вентиляції харчових підприємств , а також систем кондиціонування і вентиляції на цивільних судах.

У роботі використовуються передові технологічні рішення в галузі комплексного холодопостачання заводів харчової промисловості , комфортного і технологічного кондиціонування , приділяючи при цьому особливу увагу енергозбереженню: утилізації тепла холодильних машин для потреб гарячого водопостачання та технологічної обробки повітря , рекуперації теплоти в системах вентиляції виробничих комплексів . На стадії проектуванні проводиться ретельний аналіз можливих комбінацій обладнання для досягнення максимальної енергоефективності.

Надійність вироблених нами систем і тривалий термін їх служби , мінімальні експлуатаційні витрати у поєднанні із зручністю в експлуатації та ремонті - все це є характерною рисою нашого підприємства і підтверджується нашими клієнтами.

Можливість вирішення складних і нестандартних технічних завдань поєднується з простотою в обслуговуванні та експлуатації , а також необхідністю в мінімальній кількості обслуговуючого персоналу.

У своїх розробках ми застосовуємо обладнання, комплектуючі вузли і матеріали провідних у цій галузі виробників: обладнання технологічного холодопостачання , кондиціонування та вентиляції: Ciat , Daikin , McQuay , Bitzer , Bock , Wolf , Trane , York , Danfoss , Guntner , Thermofin , ECO , Rosenberg , System Air , SWEP , Wilo ; прилади автоматики й арматури: Danfoss , Alco , Carly , Castel , KMP ; автоматизовані системи управління та диспетчеризації : Siemens , Danfoss , Carel , Eliwell , Dixell .

Ми виконуємо повний комплекс робіт будь-якої складності , що включає: розробку проекту; вибір і постачання устаткування і матеріалів; монтаж обладнання та систем; проведення пуско -налагоджувальних робіт ; випробування обладнання та систем; розробку експлуатаційної документації; навчання обслуговуючого персоналу; виконання гарантійних зобов’язань та післягарантійного обслуговування.

НОВИНИ
17
Продолжаются работы на плавучем кране "ЭКСПЕРТ 3"
Продолжаются работы на плавучем кране "ЭКСПЕРТ 3"