Skip to content Skip to footer

Про компанію

Компанію «Хладотехника» було засновано у 1991 р. Наша команда складається зі спеціалістів у галузі проєктування, монтажу, пуско-налагоджування та сервісного обслуговування систем комфортного кондиціонування і вентиляції у громадських будівлях різного призначення, систем холодопостачання та технологічного кондиціонування харчових підприємств, а також систем кондиціонування і вентиляції на цивільних суднах. У наших проєктах використовуються передові технологічні рішення. Окрема увага приділяється заходам з енергозбереження: утилізації тепла конденсації холодильних машин, рекуперації тепла в системах вентиляції. На стадії проєктування здійснюється ретельний аналіз можливих схемних рішень та комбінацій обладнання для досягнення максимальної енергетичної ефективності. Надійність виготовлених нами систем та тривалий строк їх служби, мінімальні експлуатаційні витрати разом із зручністю в експлуатації та ремонті – все це є характерною рисою нашого підприємства та підтверджується нашими клієнтами.
Що ми робимо

Енергоефективний холод для вашого бізнесу

Наша професійна та досвідчена команда реалізує проєкт будь-якої складності.

0+
Років на ринку

Пліч-о-пліч з незалежною Україною

0+
Реалізованих проектів

Досвід, здобутий багаторічною працею

Icon
ДІЯЛЬНІСТЬ

Повний комплекс робіт "під ключ"

Повний комплекс робіт "під ключ"

Ми виконуємо всі необхідні роботи протягом життєвого циклу проєкту – від допомоги у створенні технічного завдання до сервісної підтримки створеної системи.

з ким ми працюємо?

Наші постачальники

У своїй роботі ми не прив’язані до конкретних брендів, але завжди використовуємо обладнання та комплектуючі найкращих світових виробників, яке найкраще підходить для конкретного проєкту.

Контактна інформація

м.Миколаїв,Артилерійська, 19/2

    Зробити замовлення