Skip to content Skip to footer

Промисловий холод

Ми пропонуємо комплексні рішення для потреб промислового охолодження. Це може бути охолодження для технологічних потреб підприємств переробної промисловості, розподільчих центрів або камер зберігання продукції. Зростаючий попит на економію енергії і зменшення впливу на навколишнє середовище природно означає, що ми пропонуємо рішення для охолодження з найкращими показниками енергетичної ефективності та з використанням сучасних хладагентів із мінімальними показниками потенціалу глобального потепління (GWP).

Що таке “промисловий холод”?

Промисловий холод (або технологічне охолодження) необхідний у багатьох галузях промисловості, від харчової та виробництва напоїв до промислового виробництва ліків. Щоб забезпечити якість процесу на заводах і промислових підприємствах, дуже важливо підтримувати правильну температуру протягом тривалого часу. При правильному дизайні системи холодопостачання забезпечується не тільки коректна температура з високою точністю підтримання, але й надійність, що є необхідною умовою для підтримки високої продуктивності виробництва. Збільшення швидкості охолодження за рахунок зниження температури може збільшити продуктивність, якщо це необхідно. Ми будемо раді допомогти вам розглянути всі варіанти та підвищити продуктивність виробництва з оптимальними капітальними та експлуатаційними витратами.
Промисловий холод

Оптимальна система холодопостачання від «Хладотехники»

Охолодження – це те, що ми вміємо найкраще. Незалежно від того, яка саме у вас потреба в технологічному охолодженні, ми можемо індивідуально підібрати рішення, яке буде найефективнішим з точки зору екології, капітальних та експлутаційних витрат саме для вас.

Ми розуміємо, що вкрай важливо досконально розібратися у вашому процесі і запиті на розширення потужностей або реконструкцію існуючого виробництва, перш ніж ми розробимо для вас найбільш оптимальне рішення.

Завдяки точно контрольованій температурі, нашим знанням і нашим системам ви отримаєте функціональну та фінансову безпеку процесу охолодження на вашому підприємстві протягом багатьох років. Ми будемо поруч з вами протягом усього терміну служби системи, якщо ви цього побажаєте.

Що ми пропонуємо:

  • індивідуальна розробка системи промислового охолодження, яка найкраще підходить для вашого виробництва;
  • надійно контрольована температура технологічного процесу протягом усього терміну служби об’єкта;
  • надійна гарантійна та пост-гарантійна сервісна підтримка забезпечує безвідмовність виробництва.

Охолодження з постійною правильною температурою

Неправильна температура або простій знижують продуктивність і якість вашого процесу, що призводить до зниження прибутковості. Тому вкрай важливо мати надійне, дуже надійне рішення. Ми допомагаємо вам зосередитися на вашому основному бізнесі та технологічних рішеннях, при завжди правильній температурі.

Власне виробництво холодильного обладнання

Ми розробимо та виготовимо систему холодопостачання включно з її ключовими вузлами — для цього ми маємо власне виробництво холодильних машин, насосних станцій, системи автоматичного керування та диспетчеризації.
При виготовленні обладнання ми використовуємо компоненти світових лідерів галузі холодопостачання.
У розробці агрегатів застосовуються найбільш прогресивні схемні рішення. Зокрема, для досягнення високих показників ефективності ми широко застосовуємо частотні перетворювачі.
Здатність холодильних установок нашого виробництва працювати в різних умовах навколишнього середовища та в широкому діапазоні навантажень робить їх ідеальними для ефективного технологічного холодопостачання.

Промисловий холод
Промисловий холод

Зробити замовлення