Skip to content Skip to footer

Кондиціювання та вентиляція повітря на суднах

Наше підприємство засновано та працює у місті Миколаїв, яке вже понад 200 років має славу “міста корабелів”. Тож природньо, що діяльність нашої компанії всі роки існування нерозривно пов’язана із суднобудуванням.

Глибоко розуміючи всі тонкощі суднових систем та ретельно дотримуючись стандартів суднобудівної індустрії, ми надаємо повний комплекс послуг з проєктування, виготовлення та повнокомплектного постачання обладнання та матеріалів для суднових систем кондиціонування повітря, вентиляції та опалення, а також технологічного холодопостачання.

Наша команда виконує ретельний підбір та комплектацію систем обладнанням як власної розробки, так і від провідних світових виробників.

Наша продукція

Під потреби кожного проєкту ми індивідуально розробляємо та виготовляємо суднові автономні кондиціонери для житлових та службових приміщень з автоматичним підтриманням заданої температури та вологості повітря, чілери (водоохолоджуючі машини), холодильні установки для камер зберігання продуктів та охолоджуваних трюмів, рефконтейнери нестандартних розмірів.
Кондиціювання та вентиляція повітря на суднах
Кондиціювання та вентиляція повітря на суднах

Відмінною особливістю автономних кондиціонерів є їхня повна автоматизація, що дозволяє виключити постійне вахтове обслуговування в процесі експлуатації.

Кондиціонери поставляються у повній заводській готовності, що скорочує час монтажу та пусконалагоджувальних робіт на борту судна.

Кондиціонери житлових блоків завжди мають у своєму складі 2 автономні контури по холодоагенту, що гарантує їх високу експлуатаційну надійність.

Провізійні комори можуть оснащуватися як автономними агрегатами охолодження, так і централізованою системою. За погодженням із Замовником обирається необхідний ступінь резервування обладнання.

Кондиціювання та вентиляція повітря на суднах
Кондиціювання та вентиляція повітря на суднах

Для комплектації суднових систем кондиціонування повітря та вентиляції нами освоєно виробництво повітровипускних та повітрозаборних пристроїв.

Зокрема, суднові повітророзподільники кількох типів: компактні та малошумні для житлових блоків, маломагнітного виконання для кермової рубки, а також спеціального виконання для машино-котельних відділень.

Повітровипускні пристрої житлових блоків, що виробляються, гармонійно вписуються в інтер’єр сучасних кают, мають зручні в експлуатації рукоятки для зміни продуктивності і широкий діапазон регулювання повітряного потоку, забезпечуючи створення оптимальних параметрів мікроклімату в приміщенні, що кондиціонується.

Камбузні витяжні зонти проєктуються та виготовляються відповідно до спеціальних умов їх експлуатації на судні. Відмінною особливістю витяжних зонтів є наявність вбудованого багатошвидкісного вентилятора та жироуловлювача.

contector
Комплектацію суднових систем вентиляції будь-якого призначення здійснюється широким модельним рядом відцентрових та осьових вентиляторів, у тому числі в іскробезпечному та вибухозахищеному виконанні, що відповідають вимогам міжнародних класифікаційних товариств.
Кондиціювання та вентиляція повітря на суднах
Кондиціювання та вентиляція повітря на суднах

Проводиться проектування, виготовлення, комплектація та постачання спіральносфальцованих повітропроводів та повітроводів прямокутного перерізу, широкої номенклатури фасонних елементів, протипожежних заслонок, клапанів запірно-регулюючих, шумоглушників, фільтрів, теплообмінників, сіток та решіток, елементів їх кріплення на судні.

Зовнішні припливно-витяжні пристрої нашого виробництва відповідають вимогам класифікаційних товариств: кришки водогазонепроникні, головки грибоподібні, гуськи палубні та переборочні.

За необхідності повітроводи системи кондиціювання та вентиляції покриваються ізоляційними матеріалами, що відповідають вимогам суднової пожежної безпеки.

Зробити замовлення