Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Введено в експлуатацію систему цілорічного кондиціонування повітря для PepsiCo Ukraine

Завершено масштабний проект з реконструкції одного з існуючих виробничих цехів на території молокопереробного підприємства PepsiCo Ukraine у м. Вишневе (Київська обл.) Реконструйовані виробничі приміщення загальною площею бл. 2200 кв. м розмістили в собі нові виробничі лінії розливу сокової та молочної продукції.

Наша компанія на запрошення компанії PepsiCo Ukraine долучилась до амбітного проекту та взяла на себе комплексну реалізацію системи цілорічного кондиціонування повітря для виробничих приміщень.

У проекті передбачено використання сучасних практик енергозбереження, таких як рекуперація тепла витяжного повітря взимку та використання холоду навколишнього середовища у перехідні періоди (free-cooling). У серці системи – припливно-витяжні установки вітчизняного виробника “AEROSTAR” з енергоефективними EC-вентиляторами. Адаптивна система автоматичного керування на базі вільно-програмованих контролерів дозволяє автоматичне переключення режимів роботи відповідно до температури навколишнього середовища та спрямована на досягнення мінімального енергоспоживання.

Загальна повітропродуктивність обладнання: бл. 180 000 м3/год, холодопродуктивність: 850 кВт, теплопродуктивність: 347 кВт.

Незважаючи на всі виклики воєнного стану, у тісній взаємодії із Замовником та іншими компаніями-підрядниками проект було реалізовано у заплановані терміни.

Зробити замовлення