Skip to content Skip to footer

PepsiCo Ukraine (м. Вишневе, Київська обл.)

Комплексна реалізація системи цілорічного кондиціонування повітря для виробничих приміщень одного з існуючих виробничих цехів на території молокопереробного підприємства PepsiCo Ukraine у м. Вишневе (Київська обл.) Реконструйовані виробничі приміщення загальною площею бл. 2200 кв. м розмістили в собі нові виробничі лінії розливу сокової та молочної продукції.

Проектом передбачено використання сучасних практик енергозбереження, таких як рекуперація тепла витяжного повітря взимку та використання холоду навколишнього середовища у перехідні періоди (free-cooling). У серці системи – припливно-витяжні установки вітчизняного виробника “AEROSTAR” з енергоефективними EC-вентиляторами. Адаптивна система автоматичного керування на базі вільно-програмованих контролерів дозволяє автоматичне переключення режимів роботи відповідно до температури навколишнього середовища та спрямована на досягнення мінімального енергоспоживання.

Загальна повітропродуктивність обладнання: бл. 180 000 м3/год, холодопродуктивність: 850 кВт, теплопродуктивність: 347 кВт.

КлієнтPepsiCo UkraineРік2023КраїнаУкраїнаМістоВишневеShare

Зробити замовлення