Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Система кондиціювання повітря для нового офісу MDEM

khladotekhnika office

Закінчено роботи з монтажу та введення в експлуатацію системи кондиціювання повітря та вентиляції нового офісу компанії MDEM (Marine Design Engineering Mykolayiv).

Нашим підприємством було виконано комплекс робіт “під ключ”: проектування системи, постачання обладнання та матеріалів, монтажні роботи та введення в експлуатацію.

Під час розробки концепції системи наші фахівці керувалися ключовими вимогами замовника – енергоефективність, гнучкість в експлуатації, надійність.

Для виконання поставленого завдання було використано сучасне енергоефективне обладнання інвертерного типу – мульти-система з внутрішніми блоками касетного типу.

Використане обладнання, крім своєї основної функції – роботи в режимі охолодження, має можливість роботи в режимі “теплового насоса” до температур зовнішнього повітря -20 °С. Ця функція дозволить значно знизити витрати замовника на опалення, оскільки протягом більшої частини опалювального періоду відпаде необхідність використання більш витратної традиційної системи рабіаторного опалення з теплоносієм від газової котельні.

Джерело фото: Facebook-спільнота “Миколаїв – місто корабелів”.

Зробити замовлення