Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Обережно несправності

Купуючи прилад для охолодження повітря в приміщенні, слід подумати про можливі несправності. У разі недотримання умов експлуатації може статися поломка техніки. Трапляються також моменти, які впливають на роботу кондиціонера, але безпосередньо не залежать від споживача.

Такі складнощі відбуваються через неправильний пристрій. Наприклад, поломка може виникнути, якщо неправильно функціонує фреон. Не встигаючи повністю перетворитися на стан газу, компресор потрапляють краплі рідини. Це призводить до того, що компресор зможе адекватно працювати. Які причини? Їх може бути багато, але найпоширенішою є безграмотне проектування пристрою. Значним чинником, що викликає поломку кондиціонера, можна назвати забруднення фільтрів. Істотно погіршується теплообмінний процес, через що відбувається поломка. Другою причиною є активація кондиціонера, в умовах мінусових значень температур повітря зовні. За таких показників термометра підвищується загроза надходження рідкого фреону на компресорну порожнину, що викликає поломку.

Витік холодоагенту можна також назвати фактором, який сприяє неправильній роботі кондиціонера. Це пов’язано з неправильним монтажем фреонової системи. Якщо ви помітили зниження продуктивності та видиме обмерзання вентиля газу, зверніться до сервісної служби.

Зробити замовлення