Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Завершено пуско-налагоджувальні роботи з низькотемпературної системи холодопостачання

низькотемпературної системи

Нашими інженерами введено в експлуатацію черговий низькотемпературний чиллер для системи холодопостачання великого логістичного центру класу “А” у с. Колонщина, Київська обл.

Введений в експлуатацію чиллер став уже 6-м за рахунком у серії середньо- та низькотемпературних чиллерів, індивідуально розроблених та виготовлених нашим підприємством за 2020-21 рр. для систем холодопостачання великих логістичних центрів класу “А” у с. Колонщина (Київська обл.) та м. Одеса.

Всі чиллери побудовані на базі одновинтовых компресорів “J&E Hall” (Великобританія). Холодильна потужність середньотемпературного чиллера 400 кВт (при tw=-9°C), низькотемпературного чиллера 300 кВт (при tw=-30°C).

Проектна температура повітря в камерах від +10 до -18°C.

Вже традиційно для наших розробок для досягнення максимальної енергетичної ефективності були застосовані частотні перетворювачі для приводу компресорів, водоохолоджувані конденсатори, реалізована можливість утилізації тепла конденсації.

Всі агрегати оснащені системою автоматичного управління власної розробки на базі ПЛК, в комплексі з системою віддаленої диспетчеризації та моніторингу.

Зробити замовлення