Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Камери охолодження у промисловості

У зв’язку з демографічним зростанням населення, збільшується і кількість їжі, що споживається. З метою збереження корисних властивостей та свіжості, продукція має належним чином зберігатися, особливо в період екстремальних температур як із відміткою плюс, так і мінус.

Корисні властивості можна зберегти лише одним способом – помістити товар у холодильні або морозильні камери. Конструкція промислового призначення дозволяє оперативно охолоджувати продукти відразу після їхньої термічної обробки, тим самим максимально зберігаючи «букет» корисних речовин. Вироби мають і другу назву: КІОЗ камера інтенсивного охолодження та заморозки.

Перевагами холодильних агрегатів є:

  • Мінімальна втрата номінальної ваги при інтенсивному охолодженні в установці порівняно з аналогами. Що дозволяє оперативно проводити відвантаження товару для подальшого розповсюдження торговими мережами. Фахівці стверджують, що діапазон температур від +40 до +15 °С особливо важливий для збереження корисних властивостей будь-якого товару. У цих температурах відбувається розмноження мікроорганізмів.
  • Автоматизація обладнання дозволяє автоматично підбирати необхідний режим, який є найбільш оптимальним для конкретного продукту.
  • Два види охолодження продукції: один – обприскування бризками води та посилена циркуляція повітряного потоку, що дозволяє встановити температуру 30, 35°С, другий – безпосереднє охолодження потоком повітря до температури 0, -5°С.
  • Структура конструкції забезпечує надійність, міцність, відмінну шумоізоляцію, тривалий термін експлуатації.
  • Матеріал виготовлення – нержавіюча нікелева сталь.

КІОЗ складаються з різних сендвіч-панелей, заповнених усередині ізоляційним матеріалом, зазвичай це поліуретан. Матеріал славиться своєю теплоізоляцією та здатністю тривалий час зберігати задану температуру всередині «боксу».

До речі, КІОЗ здатний охолодити продукцію від +90 до +3С всього за 1 годину 30 хвилин. Різноманітність форм та колірних гам дозволить встановити виріб у різних приміщеннях. Терміни виготовлення мінімальні – до трьох тижнів. При індивідуальних замовленнях можливе встановлення додаткового обладнання та комплектуючих, залежно від побажань клієнта та характеристик місця встановлення.

Перед тим як придбати КІОЗ необхідно звернутися до спеціалізованої компанії для розробки проекту монтажу системи холодильного обладнання.

Зробити замовлення