Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Виставки “СУДОСТРОЕНИЕ-2018” и “ВОДНЫЙ ТРАНСПОРТ”

З 23 по 25 травня 2018 року на території судобудівно-судоремонтного заводу «НІБУЛОН» проходять ХХІV Міжнародна виставка «Судобудування-2018» та ХVІ спеціалізована виставка «Водний транспорт» – найбільші за останні роки виставки у сфері судобудування та водного транспорту.

В рамках заходів, приурочених до відриття виставки, відбудеться торжественний спуск на воду нового буксиру пр. Т3500. Комплект обладнання для систем кондиціонування повітря та вентиляції був поставлений нашому підприємству в рамках багаторічної співпраці з ТОВ СП «Нібулон».

Участь у виставках приймають більше 50 компаній, в т.ч. представники таких країн, як Бельгія, Іспанія, Латвія, Німеччина, Нідерланди, Польща, Румунія, Чехія, Швеція та Україна.

Ми також вирішили прийняти сильну участь у відновленні іміджа Ніколаєва як міста корабелів і презентувати свої розробки на виставці.

На нашому стенді представлені зразки обладнання та комплектуючих узлов, які виготовляються та постачаються нашим підприємствам для судових систем кондиціонування повітря та вентиляції.

Зробити замовлення