Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Плавучий кран «Нібулоновець» розпочав роботу

Тижнем раніше на судні були успішно завершені швартовні та ходові випробування, а також випробування систем, роботи з насичення житлового контуру меблями та системами вентиляції та кондиціювання, налагодження обладнання у машинному відділенні та ін.

Судну присвоєно відповідний клас Регістру судноплавства України: KE * Ice1 B-R4-RSN2,0 плавкран. Характеристики крана такі: довжина – 38,5 м; ширина – 12 м; висота борту на міделі – 3,45 м; осаду – 1,45 м-коду.

Несамохідний плавкран використовуватиметься в парі з раніше придбаним компанією перевантажувальним мобільним краном грейфером Terex Fuchs MHL 385 D.

Завдання – через невирішення питання щодо днопоглиблення на річці Дніпро цей кран використовуватиметься для укрупнення партій несамохідних суден, що спускаються Дніпром, з метою їх довантаження до повної вантажомісткості на ділянці річки Дніпро нижче Дніпродзержинських воріт. Також він використовуватиметься для розвантажувальних та довантажувальних робіт на зовнішньому та внутрішньому рейдах морського порту Миколаїв.

І вже 03 березня біля причалу головного зернового терміналу компанії у м. Миколаїв несамохідний плавучий кран розпочав свою роботу.

Компанія “Хладотехника” залишається надійним партнером компанії “НІБУЛОН” – нашим підприємством було виготовлено та поставлено повний комплект обладнання та матеріалів для систем кондиціювання та вентиляції повітря плавкрана, а також виконано комплекс шеф-монтажних та пуско-налагоджувальних робіт за вказаними системами.

Зробити замовлення