Як відомо, кліматична техніка необхідна не тільки для промислових об’єктів, а є невід’ємним атрибутом сучасного комфортного житла. Розуміючи це, більшість громадян прагнуть встановити у своїй квартирі системи кондиціювання та вентиляції, забезпечивши себе максимально приємними умовами для житла. Однак через велику популяризацію різних приладів і пристрій, вибір кондиціонера стає не легкою справою. Як визначитися в океані вибору і не зробити типових помилок, розповість дана стаття. Отже:
- Покупка техніки у сторонніх фірм. Не варто спокушатися на дуже низькі ціни та неймовірні «акційні пропозиції». Така покупка виходить згодом набагато дорожче не лише за кількістю витрачених коштів, а й нервів. Відсутність гарантійного обслуговування та швидкий вихід з ладу – ось що чекає на охочих заощадити.
- Доручення монтажу сезонним бригадам. Витративши пристойні кошти на придбання кондиціонера, нерозумно не виділити трохи більше на його подальшу гарантовано якісну роботу. Приватні фахівці, знайдені за оголошеннями, далеко не завжди мають достатні професійні навички, мають в арсеналі якісне обладнання. Що вже й казати про відсутність сертифікатів та іншої документації.
- Думка, що кондиціонер після завершення ремонту встановити не можна. Справді, це дещо ускладнює процес проведення робіт, проте робить його неможливим. Так, проведення магістралей хладагента та кабелю електромережі можуть бути приховані під декоративним оформленням (найчастіше – пластиковим коробом).
- Розташування техніки там, де зручно. Потоки спрямованого повітря не повинні бути безпосередньо спрямовані на людину, тому техніку не рекомендується встановлювати над спальними та робочими місцями. Найбільш оптимальне місце встановлення завжди слід заздалегідь обговорити із фахівцем.