Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

«Сумлінні платники податків – 2015»

07 вересня 2016р. в малій залі Миколаївської облдержадміністрації відбулась урочиста церемонія нагородження переможців Першого (регіонального) туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків -2015».

В урочистій церемонії нагородження переможців прийняли участь керівництво Миколаївської облдержадміністрації, ГУ ДФС у Миколаївській області, члени обласної рейтингової комісії, представники підприємств-переможців Першого туру Рейтингу, місцеві ЗМІ та інші представники ділових кіл.

На початку урочистої церемонії Голова обласної рейтингової комісії Наталія Запорожченко привітала учасників Першого туру рейтингу з його завершенням та повідомила, що звання «Сумлінний платник податків – 2015» за результатами Першого (регіонального) туру Всеукраїнського Рейтингу за рішенням обласної рейтингової комісії отримало 8 підприємств за 6 номінаціями, серед яких малі та середні підприємства м. Миколаєва та Миколаївської області. Також обласною рейтинговою комісією визначені номінанти для участі у другому турі Рейтингу.

Під час урочистої церемонії, яка супроводжувалась виступами колективу «Миколаївського коледжу культури і мистецтв» , переможцям Першого Туру Рейтингу вручені дипломи переможців за відповідними номінаціями та категоріями підприємств:

  1. ДП телевізійних систем «Квант” ПрАТ «Атомсервіс” м. Южноукраїнськ – у «галузі інформації та телекомунікацій», категорія «малі підприємства».
  2. ТОВ “Хладотехника” у «галузі будівництва», категорія «малі підприємства».
  3. ТОВ “Марін Дизайн Інжинірінг Миколаїв” у «сфері права, консалтингу, наукової та технічної діяльності», категорія «середні підприємства».
  4. Виробничо-торговельна фірма “ВЕЛАМ” ТОВ, у «галузі переробної промисловості», категорія «середні підприємства».
  5. ДП Державної акціонерної компанії “Ліки України” Аптека №6 м.Южноукраїнськ – у «сфері торгівлі», категорія «малі підприємства».
  1. ТОВ “ЕРІДАН-КОМЕРЦ” – у «сфері торгівлі», категорія «середні підприємства».
  2. ТОВ “Транспортна компанія СКАТ”, у «сфері транспорту та зв’язку», категорія «малі підприємства».
  3. ТОВ “СТИВІДОРНА ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ” – у «сфері транспорту та зв’язку», категорія «середні підприємства».

При нагородженні переможців Першого туру рейтингу висловлена подяка платникам податків, які прагнуть , як і кожний громадянин України – к розвитку економіки своєї держави. Визначення сумлінних платників податків як на регіональному так і на Всеукраїнському рівнях – є належним прикладом розуміння їми своєї надзвичайної ролі в державі. Визначення переможців рейтингу – це моральне заохочення виробників, стимул до розширення їх виробництва.

В.о. начальникв ГУ ДФС у Миколаївській області Володимир Дубель привітав переможців Першого туру Рейтингу та відзначив, що повністю підтримує ініціативу проекту «Асоціації платників податків України» з проведення щорічного Рейтингу «Сумлінні платники податків» та визначенню платників податків, які сумлінно та відповідально сплачують податки в Державний та місцеві бюджети України. Даний проект є суттєвим внеском у розвиток податкової культури платників податків, сприяє підвищенню їх соціального престижу. Визначення переможців рейтингу є прикладом в веденні бізнесу, а також сумлінної сплати податків.

Наприкінці церемонії нагородження Голова регіональної рейтингової комісії Наталія Запорожченко подякувала всіх за участь в нагородженні переможців та виразила сподівання на право називатися «Сумлінним платником податків – 2016» рівно через рік.

Зробити замовлення