Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

«Сумлінні платники податків – 2017»

11 вересня 2018 р. в малій залі Миколаївської облдержадміністрації відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Першого (регіонального) туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2017».

В урочистій церемонії нагородження переможців взяли участь керівництво Миколаївської міської ради, ГУ ДФС у Миколаївській області, члени обласної рейтингової комісії, керівництво підприємств – переможців Першого туру Рейтингу та місцеві ЗМІ.

Головна рейтингова комісія в Миколаївській області Наталія Запорожченко привітала учасників Першого туру рейтингу з його завершенням та повідомила, що звання «Сумлінний платник податків – 2017» за результатами Першого (регіонального) туру Всеукраїнського рейтингу за рішенням обласної рейтингової комісії отримало 6 підприємств за 5 номінаціями, серед. яких великі, малі та середні підприємства м. Миколаєва та Миколаївської області. Також обласною рейтинговою комісією визначені номінанти для участі в другому турі Рейтингу.

Під час урочистої церемонії, яка супроводжувалася виступами артистів «Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру» , переможцям Першого Туру Рейтингу вручені дипломи переможців за відповідними номінаціями:

  1. Товариство з обмеженою відповідальністю, сільськогосподарське підприємство «НІБУЛОН» за номінацією «Суммінний платник податків у аграрній галузі, платник податку на прибуток»
  2. Товариство з обмеженою відповідальністю «ХЛАДОТЕХНИКА» за номінацією «Суммінний платник податків у галузі будівництва»
  3. Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕРІДАН – КОМЕРЦ» за номінацією «Суммінний платник податків у сфері торгівлі»
  4. Товариство з обмеженою відповідальністю «УКРЕКСІМ» за номінацією «Суммінний платник податків у сфері торгівлі»
  5. Товариство з обмеженою відповідальністю “МАРІН ДИЗАЙН ІНЖІНІРІНГ МИКОЛАЇВ” за номінацією «Суммінний платник податків у сфері права, консалтингу, наукової та технічної діяльності»
  6. ДП телевізійних систем «КВАНТ» ПрАТ «АТОМСЕРВІС» м. Южноукраїнськ за номінацією «Суммінний платник податків у галузі інформації та телекомунікацій».

Зробити замовлення