Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Вибір кондиціонера. Це важливо знати

Системи кондиціювання та вентиляції – не приватне питання, а найважливіша умова для забезпечення комфорту перебування у приміщенні. Для всіх, хто цікавиться кондиційним обладнанням сьогодні, слід пам’ятати про ключові моменти вибору обладнання та підготовки приміщення до його встановлення:

  • Установка систем кондиціювання повітря здійснюється до початку оздоблювальних робіт, що дозволить приховати всі кабелі та труби, що відповідають за відведення та подачу повітря.
  • Найважливішим показником кондиціонера є потужність охолодження, тобто здатність гасити енергію, що випромінюється джерелами тепла. Зробити розрахунки можна самостійно або звернутися за допомогою до фахівців. Наприклад, людина виділяє до 0,15 кВт, з вулиці через скло надходить до 0,45 кВт, виділяється тепло системного блоку – близько 0,3 кВт.
  • Вартість кондиціонера, вказана в ціннику, не є кінцевою, і це важливо враховувати при плануванні витрат на ремонт. Додайте до ціни 10-12% – це елементи кріплення та інші комплектуючі, необхідні для встановлення кондиціонера.
  • Важливо вирішити, де буде розташовано зовнішній блок спліт системи. Зважаючи на те, що він потребує періодичного чищення та обстеження, та для проведення будь-яких ремонтних робіт, встановлюють зовнішній блок на балконі (висотна будівля) або на стіні, доступній для користувача.
  • Куди відводитиметься рідина? Просте рішення – надвір, на поверхню землі. Якщо такий варіант – неприпустимий, дренажну трубу приєднують до каналізації.
  • Не можна загороджувати кондиціонер предметами меблів і текстилем. У такому випадку потрібний ефект кондиціонування буде досягнутий у проміжку між кондиціонером та перешкодою, а не в приміщенні.

Зробити замовлення