Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Монтаж систем холодопостачання

Розроблено нові принципи монтажу систем холодопостачання Останнім часом як в офісних приміщеннях, так і в квартирах все більше людей прагне встановити систему кондиціювання повітря. Однак встановити її без розмішування спеціальної системи холодопостачання неможливо. Така система має у своїй конструкції так звані чиллери, головне призначення яких полягає у забезпеченні охолодження води, трубопроводи (за ними охолоджена вода переміщається в центральний блок кондиціонера), різна запірна і регулююча арматура, фільтри, акумулюючі баки, а також різного роду проміжні теплообмінники. .

Найбільш популярною системою холодопостачання є така, у якої чиллер розташовується зовні, крім того, в його конструкції передбачена установка осьових вентиляторів. Незважаючи на складність системи, вона уявляє собою одну з найбільш простих. У ній у більшості випадків використовується звичайна дистильована вода, проте все частіше в ній починають застосовувати інші теплоносія з нижчою температурою замерзання. До таких рідин належать різноманітні водні розсоли, а також розчин етиленгліколю.

Переміщення теплоносія по всій системі відбувається за рахунок використання насосної групи. У схемі цієї системи передбачено встановлення розширювального мембранного бака, який необхідний для кількох основних цілей. Насамперед він використовується для того, щоб захистити насоси від різного роду гідравлічних ударів, також він необхідний для того, щоб компенсувати зміну об’єму рідини, що охолоджує. Бак-акумулятор використовується для того, щоб теплова інерційність системи знаходилася на максимальному рівні, крім того, він необхідний для зменшення кількості пусків і зупинок установки.

Якщо планується встановити систему зі змінною витратою теплоносія, то доведеться забезпечити регулярну витрату рідини, яка повинна здійснюватись через теплообмінник охолоджувальної установки. Принцип роботи подібної охолоджувальної установки полягає в наступному: теплоносій при нагріванні забирає тепло у конденсатора, після чого вже в нагрітому стані за допомогою насосів переганяється до чиллера, де його остуджує сильний потік повітря. Після чого він знову вирушає до нагрітої ділянки для його охолодження.

Зробити замовлення