Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Сучасні холодоагенти та перспективи їх використання

Вжиті міжнародними комітетами заходи щодо запобігання руйнації шару стратосферного озону, а також виникнення парникового ефекту в атмосфері через викиди холодоагентів призвели, починаючи з початку 90-х років, до радикальних змін у технологіях кондиціювання повітря та штучного охолодження.

На ринку стали з’являтися нові й нові холодоагенти, що випускаються різними виробниками. Фахівці холодильних компаній та кінцеві споживачі почали губитися у здогадах про можливі перспективи використання того чи іншого холодоагенту в існуючих та перспективних холодильних установках.

Фахівці компанії Бітцер підготували черговий огляд сучасних холодоагентів, в якому описуються всі хладагенти різних типів, що застосовуються в холодильних установках. В огляді розглядаються можливості щодо переходу в короткостроковій та середньостроковій перспективі на безпечні для навколишнього середовища холодоагенти у середніх та великих промислових холодильних установках та системах кондиціювання повітря. Також розглянуто вже існуючий досвід і зміни в холодильній техніці.

Зробити замовлення