Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

NIBULON MAX зданий в експлуатацію

Лідер аграрного ринку та суднобудівної галузі України компанія «НІБУЛОН» вкотре продемонструвала технологічність, інноваційність та ефективність. Днями компанія ввела в експлуатацію найдовше спеціалізоване кранове судно класу «річка-море» під прапором України, побудоване за останні 25 років незалежності України – 140-метровий NIBULON MAX. Подія відбулася у рамках міжнародного форуму TRANS EXPO ODESA MYKOLAIV 2019, який «НІБУЛОН» разом із компанією «МедіаКомпас» організували на суднобудівно-судноремонтному заводі в Миколаєві.

NIBULON Maх дозволить підвищити річні обсяги перевалки вантажів флотом на 2-3 млн. тонн на рік і збільшити обсяги перевалки вантажів безпосередньо флотом компанії до 5 млн. тонн на рік.

Наше підприємство, продовжуючи багаторічне партнерство з компанією “НІБУЛОН”, виконало повнокомплектне постачання обладнання, комплектуючих вузлів та матеріалів для систем кондиціювання повітря, вентиляції загальносудинного та машинного відділення перевантажувача. Крім того, нами було виконано постачання та монтаж холодильної установки для п’яти провізійних комор судна.

Джерело: nibulon.com

Зробити замовлення