Skip to content Skip to footer

ТОВ СП «Нібулон»

Буксири-штовхачі пр. POSS115

Виготовлено та поставлено повний комплект обладнання та матеріалів для систем кондиціювання та вентиляції повітря для шести суден класу «буксир-штовхач» пр. POSS115, виготовлених суднобудівним заводом «Вадан Ярдс Океан» на замовлення ТОВ СП «Нібулон».

Буксири-штовхачі ін. 121

Виготовлено та поставлено повний комплект обладнання та матеріалів для систем опалення, вентиляції та кондиціювання повітря для трьох буксирів змішаного району плавання пр. 121, виготовлених суднобудівно-судноремонтним заводом «Нібулон».

Перевантажувач зерна пр. С14938

Виготовлено та поставлено повний комплект обладнання та матеріалів для систем опалення, вентиляції та кондиціювання повітря для перевантажувача зерна пр. С14938, виготовленого суднобудівно-судноремонтним заводом «Нібулон».

Земснаряд пр. СДС15

Виготовлено та поставлено повний комплект обладнання та матеріалів для систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря для земснаряду пр. СДС15, виготовленого суднобудівно-судноремонтним заводом «Нібулон».

Буксири-штовхачі ін. 121М

Виготовлено та поставлено повний комплект обладнання та матеріалів для систем опалення, вентиляції та кондиціювання повітря для трьох буксирів змішаного району плавання пр. 121М, виготовлених суднобудівно-судноремонтним заводом «Нібулон».

Перевантажувач зерна П140

Виготовлено та поставлено повний комплект обладнання та матеріалів для системи кондиціювання повітря, систем вентиляції загальносудинного та машинного відділення, системи холодопостачання провізійних комор для перевантажувача зерна пр. П140, виготовленого суднобудівно-судноремонтним заводом «Нібулон».

Николаев, Украина

КлієнтТОВ СП «Нібулон»Рік...КраїнаУкраїнаМістоМиколаївShare

Зробити замовлення