Skip to content Skip to footer

Баштанський сирзавод “Славія”

Розробка та реалізація проекту з реконструкції аміачної системи з її заміною на фреонову систему для пункту приймання молока та технологічних потреб загальною холодопродуктивністю 800 кВт із застосуванням системи утилізації тепла для одержання гарячої води.

Установка цілорічного технологічного кондиціювання повітря для камери дозрівання та зберігання сирів загальною ємністю 4375 куб. м, загальна маса продукту, що зберігається – 563 т; холодопродуктивність установки – 110 кВт.

Розробка та впровадження енергозберігаючої установки охолодження сироватки на базі фреонової водоохолоджувальної машини з використанням природного холоду загальною холодильною потужністю 620 кВт.

Камера зберігання молочної продукції загальною ємністю 943 куб. м, загальна маса продукту, що зберігається – 80 т; холодопродуктивність установки – 60 кВт.

Дооснащення холодильної установки одержання крижаної води системою утилізації тепла конденсації загальною продуктивністю 1200 кВт.

Встановлює технологічне кондиціювання повітря для камери попереднього охолодження плавлених сирів загальною холодопродуктивністю 20 кВт.

Виконує комплекс робіт з виготовлення та монтажу холодильної установки для камери заморожування сиру загальною холодопродуктивністю 22 кВт.

КлієнтБаштанський сирзавод "Славія"Рік...КраїнаУкраїнаМістоБаштанкаShare

Зробити замовлення