Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Здано буксири пр. 121 для ТОВ СП НІБУЛОН

Після успішного проходження швартовних та ходових випробувань у червні 2015 р., були здані в експлуатацію перші три буксири проекту 121 – “Кременчуцький”, “Козацький” та “Переяславський” -, збудовані компанією “НІБУЛОН” на власному суднобудівно-судноремонтному заводі в рамках програми розвитку власного вантажного флоту підприємства.

Нашою компанією було виготовлено та поставлено повний комплект обладнання та матеріалів для систем кондиціювання та вентиляції повітря буксирів, а також виконано комплекс шеф-монтажних та пуско-налагоджувальних робіт за вказаними системами.

Дані буксири – це сучасні високотехнологічні судна, які мають змішаний клас плавання, відповідають нормам екологічного законодавства Європейського Союзу. Проектантом серії судів виступила українська конструкторська організація «Судокомпозит».

Завдяки зменшенню осаду буксири розраховані для використання у внутрішніх водних артеріях з малими глибинами та експлуатуватимуться з несамохідними суднами проекту NBL-91. Для інформації: осаду несамохідних суден попереднього проекту NBL-90 складає 3,56 м, проекту NBL-91 становитиме 2,7 м. 6 м.

До районів експлуатації нових буксирів належать Дніпро та Південний Буг та їх притоки, Чорне та Азовське море, Керченська протока.

Основні характеристики суден: клас – KM * Ice2 B-R4-RSN3,0 AUT3 NAV-1 Буксир; габаритна довжина – бл. 27,88 м; габаритна ширина – 9 м; водотоннажність – 254 тонни; висота борту над міделем – 2,7 м; найбільша надводна габаритна висота з піднятими рубкою та щоглою – 17,6 м. Середня швидкість порожнім становить 10 вузлів, при переході в каравані – бл. 4,5 вузлів. Як матеріал для корпусу та рубки використана суднобудівна сталь нормальної міцності категорії A, D.

За матеріалами nibulon.com.

Зробити замовлення