Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Проект вентиляції

Таке питання, як перепланування потребує комплексного підходу та тривалої підготовки. Нежитлові приміщення на кшталт планування і вимогам, що висуваються до будівництва, докорінно відрізняються від квартир і будинків. Різні також адміністративні та санітарні норми. За бажання перепланувати квартиру в, наприклад, продуктовий магазин або кав’ярню, знадобиться частка терпіння та професійні знання будівельника-проектувальника.

Системи відведення повітря, опалення повітря

Перед початком реалізації проекту житлового приміщення необхідно ретельно обстежити його щодо можливості проведення перепланування. Проводиться це спеціальними службами (міське проекто-архітектурне бюро), що видають на підставі перевірки технічний висновок. Цей документ є зеленим світлом для перепланування.

Окрім перепланування стін та перекриттів, розробляються план нових систем електропостачання, каналізації, опалення. Якщо планується створення кафе, ресторану, фітнес центру та інших приміщень, не призначених для житла, але які мають на увазі постійне скупчення людей, потрібен проект вентиляції. Важливими показниками якості повітроводу нежитлового приміщення є швидкість потоку повітря, рівень шуму, робочий тиск та інше. Розрахунок проводиться виходячи з площі та передбачуваної кількості людей.

Виконувати проект систем відведення та опалення повітря мають спеціальні проектні служби. Від якості проекту спочатку завіситиме відповідність вентиляцій майбутнього нежитлового приміщення необхідним стандартам та нормам.

Зробити замовлення